10/29/2008

pewna refleksja , ktora znajduje potwierdzenie w codziennej rzeczywistości.

Kiedy tak przywołuję na myśl słowa ludzi, którzy tak bardzo chcieli mnie zniechęcić do wolontariatu, którzy próbowali zupełnie nieuzasadnionymi argumentami ( które nawiasem mówiąc- nie były żadnymi argumentami ) przekonać mnie do mylności mojego myślenia i poczucia, że podczas rocznej posługi mogę usłyszeć słowa, które kieruje do mnie Chrystus– wówczas dziękuję po stokroć Panu Bogu, że nie pozwolił mi ich słuchać. Żeby było jasne- wątpliwości co do wolontariatu nigdy nie miałam… Choć teraz musze się przyznać, że po rekolekcjach w Turynie dopadł mnie mały strach i obawa przed tęsknotą… czy oby na pewno to zniosę. Tęsknoty póki co Pan Bóg nie wrzucił na moje barki ( co nie znaczy, ze nie będzie ). Zresztą On nigdy nie daje tak wiele byśmy nie mogli tego unieść. Jedno jest pewne- sama nie uniosę, a z Jego pomocą – wszystko jest możliwe.
Tych, którzy rozważają swoją drogę proszę o jedno – dla Waszego dobra i dobra tych do których posyła Was Pan- ofiarujcie Mu wszystko, zanurzcie się najgłębiej jak można w modlitwę, a odpowiedzi na wszelkie pytania nie szukajcie u ludzi tylko w Piśmie Świętym… i choć czasem trudno płynąć pod prąd… uwierzcie , ze warto. Pan Bóg już wówczas- na ziemi – ofiaruje nam wielkie cuda. I uwierzcie mi- misja jest tak niezwykłą służbą podczas, której człowiek namacalnie i jak nigdy wcześniej doświadcza Miłości i przyjaźni Chrystusa…
I choć na misji jestem zaledwie 3 miesiące…. Uwierzcie mi, że mocno tego doświadczam, za co z serca i w modlitwie Bogu dziękuję każdego dnia.
Kocham Cię Mój Jezu!!!!!!
Z Najlepszym Przyjacielem ( lepszego nie szukam- bo wiem , ze nie znajdę, nie ma szans)
Ewa

2 komentarze:

AlexOfAfrica pisze...

I kto tu swietnie pisze! Ewka - publikuj! ;-)
Pozdro z miasta siedmiu wzgorz,

-AlexofAfrica

Alesia pisze...

Witam Cię bardzo serdecznie!Czytam co jakiś czas Twojego bloga. Jest interesujący :) Dziękuję w ostatnim poście za odwagę mówienia o czymś, co jest naprawdę ważne! Pozdrawiam :)